ALGORİTMA SONUÇLARI

Maç Sonucu

1

XXX

0

XXX

2

XXX
MAÇ BAŞLADI

Altı/Üstü 1,5

Alt

XXX

Üst

XXX
MAÇ BAŞLADI

Altı/Üstü 2,5

Alt

XXX

Üst

XXX
MAÇ BAŞLADI

Altı/Üstü 3,5

Alt

XXX

Üst

XXX
MAÇ BAŞLADI

İSTATİSTİKLER

İKİ TAKIM ARASINDAKİ SON 5 MAÇ İY SONUÇLARI

  • Baltika 0 - 2 FK Orenburg
  • FK Orenburg 1 - 0 Baltika
  • Baltika 0 - 1 Gazovik Orenburg

İKİ TAKIM ARASINDAKİ SON 5 MAÇ

  • Baltika 1 - 2 FK Orenburg
  • FK Orenburg 2 - 2 Baltika
  • Baltika 0 - 1 Gazovik Orenburg

EV SAHİBİ

(Son 5 maç skoru)

  • Fakel 3 - 3 Baltika
  • Baltika 0 - 1 Krylya Sovietov
  • Baltika 3 - 1 Tekstilshchik
  • Baltika 2 - 0 Alaniya Vladikavkaz

DEPLASMAN

(Son 5 maç skoru)

  • FK Orenburg 4 - 0 Volgar Astrakhan
  • FK Orenburg 3 - 2 Dinamo Bryansk
  • Irtysh Omsk 0 - 4 FK Orenburg
  • FK Orenburg 2 - 0 Tom Tomsk

Puan Tablosu P

  • O
  • G
  • B
  • M
  • A
  • Y
  • AV
  • P

01 Krylya Sovietov 101

  • 42
  • 32
  • 5
  • 5
  • 100
  • 26
  • 74
  • 101

01 Torpedo Moskova 9

  • 3
  • 3
  • 0
  • 0
  • 10
  • 2
  • 8
  • 9

02 FK Orenburg 7

  • 3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 9
  • 1
  • 8
  • 7

03 Fakel 7

  • 3
  • 2
  • 1
  • 0
  • 6
  • 3
  • 3
  • 7

03 FC Nizhny Novgorod 88

  • 42
  • 27
  • 7
  • 8
  • 67
  • 28
  • 39
  • 88

04 Kamaz 5

  • 3
  • 1
  • 2
  • 0
  • 3
  • 2
  • 1
  • 5

05 FK Chayka 0

  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0
  • 0

05 SKA-Khabarovsk 5

  • 3
  • 1
  • 2
  • 0
  • 2
  • 1
  • 1
  • 5

06 Alaniya Vladikavkaz 4

  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 5
  • 5
  • 0
  • 4

07 Neftekhimik 4

  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 1
  • 0
  • 4

08 Spartak Moskova II 4

  • 3
  • 1
  • 1
  • 1
  • 2
  • 6
  • -4
  • 4

09 Akron Togliatti 3

  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 2
  • 2
  • 0
  • 3

10 Rotor Volgograd 3

  • 3
  • 0
  • 3
  • 0
  • 1
  • 1
  • 0
  • 3

11 Veles Moskova 3

  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 1
  • 1
  • 0
  • 3

12 Tom Tomsk 3

  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 3
  • 5
  • -2
  • 3

13 Metallurg Lipetsk 3

  • 2
  • 1
  • 0
  • 1
  • 3
  • 6
  • -3
  • 3

14 Volgar Astrakhan 3

  • 3
  • 1
  • 0
  • 2
  • 1
  • 5
  • -4
  • 3

15 Baltika 2

  • 3
  • 0
  • 2
  • 1
  • 4
  • 5
  • -1
  • 2

16 Olimp-Dolgoprudny 2

  • 3
  • 0
  • 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • -1
  • 2

17 Tekstilshchik 2

  • 3
  • 0
  • 2
  • 1
  • 1
  • 2
  • -1
  • 2

18 Krasnodar-2 2

  • 3
  • 0
  • 2
  • 1
  • 2
  • 4
  • -2
  • 2

19 Irtysh Omsk 35

  • 42
  • 9
  • 8
  • 25
  • 33
  • 61
  • -28
  • 35

19 PFC Kuban 1

  • 2
  • 0
  • 1
  • 1
  • 3
  • 4
  • -1
  • 1

20 Dinamo Bryansk 32

  • 42
  • 10
  • 5
  • 27
  • 24
  • 66
  • -42
  • 32

20 Yenisey Krasnoyarsk 1

  • 3
  • 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 5
  • -2
  • 1

21 Chertanovo 27

  • 42
  • 7
  • 6
  • 29
  • 35
  • 80
  • -45
  • 27

22 Shinnik 25

  • 42
  • 5
  • 10
  • 27
  • 39
  • 90
  • -51
  • 25

EV SAHİBİ KARTLAR

1 10

2021/2022 Sezonu

DEPLASMAN KARTLAR

1 10

2021/2022 Sezonu

CEZALI / SAKAT / KADRO DIŞI

Baltika
FK Orenburg

Timur Ayupov

EV SAHİBİ İLK YARI GOL/İKİNCİ YARI GOL

DEPLASMAN İLK YARI GOL/ İKİNCİ YARI GOL

Baltika
  • İLK 11
  • Maksim Borisko
  • Artom Meshchaninov
  • Vitali Denisov
  • Artem Makarchuk
  • Mladen Kascelan
  • Ilnur Alshin
  • Maksim Kuzmin
  • Sultan Dzhamilov
  • Dmitri Sergeev
  • Dzhamal Dibirgadzhiev
  • Yan Kazaev
  • YEDEKLER
  • Evgeni Latyshonok
  • Ivan Ostojic
  • Sergey Karpovich
  • Ishkhan Geloyan
  • Danil Klenkin
  • Vladislav Lazarev
  • Artem Popov
  • Miroslav Markovic
  • Daniil Shamkin
FK Orenburg
  • İLK 11
  • Alexey Kenyaikin
  • Mikhail Sivakov
  • Vladimir Poluyakhtov
  • Andrey Malykh
  • Adessoye Oyewole
  • Kirill Kaplenko
  • Aleksey Mironov
  • Aleksandr Ektov
  • Nikolay Titkov
  • Joel Fameyeh
  • Nikolay Prudnikov
  • YEDEKLER
  • Evgeni Goshev
  • Vladislav Poletaev
  • Renato Gojkovic
  • Saveli Kozlov
  • Evgeny Bolotov
  • David Bidlovski
  • Mateo Stamatov
  • Artem Shabolin
  • Ilia Vorobyov
  • Vladimir Sychevoy
  • Abdoulaye Diallo