TAHMİNMATİK NASIL ÇALIŞIR?

Tahminmatik.com; 2019 yılında Bilişim Laboratuvarı Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık Ltd Şti ünvanıyla hizmet vermeye başlamıştır.

Tahminmatik.com, yapay zeka tabanlı bir öneri motorudur. Bu öneri motoru tahminleme yapacak olduğu alanla ilgili geçmiş yıllara ait binlerce veriyi alır ve gelişmiş olan yapay zeka ile birleştirerek yüksek yüzdeli bir sonuç üretir.

Öneri motorumuz şuan için futbol alanında tahminleme yapmaktadır. Resmi kurumların yetkilendirmiş olduğu kurumlar tarafından, belli zaman aralıkları ile yayınlanan iddaa bülteninde ki müsabakalara ilişkin öneriler sunmaktadır. Yayınlanan bu bültene ve bültende yer alan takımların belli istatistiklerine ücretsiz olarak erişebilirsiniz. Günümüzde yasal olarak oynanabilen birçok iddaa tipinde tahminleme yaparak kazanma stratejinizi oluşturmanıza katkı sağlamak en büyük hedefimizdir. Kendi kendine gelişen ve öğrenme kabiliyetini güçlendiren yapay zeka tabanlı öneri sistemi, insani duyguları bir kenara bırakıp gerçeğe en yakın sonuçları çıkarmaktadır.

Gelişmiş teknoloji temeli ile kurulmuş olan algoritma; geçmiş yıl maç sonuçlarını, oyuncu performanslarını, sarı / kırmızı kart sayılarını, topa sahip olma oranını, müsabakayı yönetecek hakem performansını, müsabaka zamanı beklenen hava durumu gibi birçok kriteri referans alır. Elde edilen bu verilerden çıkan sonuçları da toplayarak günümüzde artık birçok sektörde kullanılmaya başlayan yapay zeka ile birleştirip yüksek yüzdeli bir sonuç üretmeye çalışır.

Tahminmatik.com olarak sizlere kesinlikle bir taahhütte bulunmadan kazanma stratejinizi güçlendirecek insani duygulardan arındırılmış ve tamamen istatistiklerden beslenen tahminlerimizi kendi potansiyel fikrinizle karşılaştırma imkanı sunuyoruz.

Kazanma şansınızı arttırmayı amaç belirlediğimiz bu sistemden yararlanmak için tıklayınız.