GELİŞEN TEKNOLOJİ

Yıllara dayanan birçok veriyi toplar ve topladığı verileri gelişmiş bir algoritma ile işleyerek kendi kendine öğrenen yapay zeka ile sonuç üretir. Her aşamada teknolojinin yeni imkanları yapay zeka tabanlı öneri motorumuza entegre edilir. İnsani duygulardan arınmış olan öneri motorumuz, aldığı veriler ve ürettiği sonuçlarla tahminleme gücünü sürekli geliştirir.

tahmin matik
tahmin matik

YAPAY ZEKA NEDİR?

Yapay zeka, bir bilgisayarın veya bilgisayar kontrolündeki bir robotun çeşitli faaliyetleri zeki canlılara benzer şekilde yerine getirme kabiliyetidir. Günümüzde artık sayıların ve isatistiklerin önemi artmıştır. Herhangi bir konuda tahmin yapılırken insani yorumlar bir noktaya kadar sonuç üretir. Yapay zeka ise; insani duygulardan arınmış ve tamamen geçmiş istatistikleri değerlendiren, tahmin alınan anın verileri ile birleştirerek sonuç üreten bir sistemdir.

NASIL TAHMİN YAPILIYOR?

Herhangi bir tahminleme yapılırken; geçmiş müsabakaların sonuçları, oyuncu performansları, sarı/kırmızı kart sayıları, hakem performansı, beklenen hava durumu gibi bir çok geçmiş ve güncel veriler işlenir. Sonrasında bu veriler gelişmiş algoritma ve kendini sürekli geliştiren bir yapay zeka ile sizlere sonuçlar üretir. Üretilen sonuçları kendi fikrinizle karşılaştırabilir ve kazanma şansınızı arttırabilirsiniz.

tahmin matik